Prezidentské volby ve štábu Miloše Zemana v pražském Top hotelu. Fotogalerie-iSpigl.eu

Setkání u příležitosti slavnostního zahájení oslav 100 let republiky a 25. výročí vzniku České republiky. 9. ledna 2018.

Slavnostním večerem byly na Pražském hradě zahájeny oslavy 100. výročí založení Československa a 25 let od vzniku České republiky.

Veletrhy GO a REGIONTOUR 2018

Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou největší národní prezentací cestovního ruchu v ČR. (Brno 2018)

Štědrý den s polévkou v Praze: Babiš, Lomecký, Hejma

Jako každoročně i letos se v Praze za přítomnosti mnoha Pražanů a turistů z ČR i ze světa nalévala v Praze na Staroměstském náměstí, na Václavském náměstí a na Kampě rybí polévka všem, kteří přišli ochutnat umění pražským kuchařů.

25 let nové ČR a SR, Klaus s Mečiarem o rozdělení ČSFR

V sále bývalé budovy federálního shromáždění v Praze, který je dnes velice málo využívaný, se v pondělí 11. 12. 2017 uskutečnila diskuze bývalého premiéra Václava Klause a bývalého premiéra SR Vladimíra Mečiara, který do Prahy přicestoval s celou rodinou.

Otevření zrekonstruované budovy loděnice Dukly.

Dopoledne 13. prosince byla slavnostně otevřena zrekonstruovaná loděnice pro veslaře a kanoisty Dukly Praha na Císařské louce v Praze.

ASC Dukla - večer pro jubilanty.

ASC Dukla každoročně pořádá večer pro své jubilanty, kteří v tom roce měli nebo ještě budou slavit životní jubileum.

Módní návrhářka Natali Ruden

Módní návrhářka Natali Ruden představila novou kolekci Alchymie v hotelu Aria v Praze, kterou sledovalo mnoho osobností, novinářů a příznivců módy.

Český Slavík Mattoni

Dvacáté druhé udílení Českého slavíka Mattoni se konalo 25. listopadu v Hudebním divadle Karlín

Jan Bauer a Nakladatelství ČAS - křest knihy

Autor Jan Bauer a Nakladatelství ČAS - křest knihy z Edice Český ČAS TAJEMNÉ STRÁNKY ČESKÝCH DĚJIN. Vinný bar Slámovka, Spálená 31, Praha 1. Čestmír Řanda ml., Romana Rédlová a Johnny Vavruška, Josef Pepson Snětivý, uváděl Slávek Boura.

Svatomartinské slavnosti a pečená husa

Ochutnávka Svatomartinských vín. Svatomartinská vína si letos opět polepšila. Na trh míří skoro 600 000 lahví, což je skoro dvojnásobné množství oproti loňskému roku. Fotoreportáž: Svatomartinské slavnosti v Národním divadle, v hotelu Ambassador a senátu ČR.

Pivovar Ferdinand

Pivovarská slavnost Ferdinanda. Návštěvníci měli především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří.

Vinaři z Evropy a světa...

Exkluzivní fotoreportáž z místa…

Živnostník roku středočeského kraje...

Exkluzivní fotoreportáž z místa…

Volby 2017 - hotel Čechie...

Exkluzivní fotoreportáž z místa…

Ceny ministra kultury...

Exkluzivní fotoreportáž z místa…

Armádní sportovec roku 2017...

Exkluzivní fotoreportáž z místa…